fotograf
banner_isbank
banner_tsf
GSB_mavi_-1

  Save as Excel
2013-2014 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
Organizatör: TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnava Direktörü : IO OĞUZ TAYMAZ
Başhakem : IA EMİN YASA ALTUN
Başhakem Yrd. : FA YALÇIN GERGEROĞLU
Yer : RIXOS HOTEL / KONYA
Tarih : 23.06.2014 'den 29.06.2014'e
 
Masa Dereceleri
Genel Masa ( İlk 4 Masa )
SIRA UNV. SOYADI, ADI KULÜP ADI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ELO Perf. vic ELO
1 IM ERTURAN YAKUP İSTANBUL DARÜŞŞAFAKA SK TUR 1 1 1 1 1 ½ 1 1 1 2456 8 2374
2 GM AGHAMALİYEV CEMİL İSTANBUL DARÜŞŞAFAKA SK TUR 1 ½ 1 1 1 ½ 1 ½ 1 2347 6 2492
3   SEYHANOĞLU DENİZ İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK TUR   1 1 1 1 1 ½ 1 1 2258 7 2047
4   KIZILTAŞ YAHYA AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ SK TUR 1 1 ½ 1 1 1 1 1 1 2231 8 1908
5   METİN OĞUZ ANKARA GENÇ AKADEMİSYENLER EĞİTİM KÜLTÜR VE ARAŞTIRMA KULÜBÜ TUR   1 1 ½ 0 1 1 1 ½ 2203 5 2073
6 CM BAĞLAN ESAT İSTANBUL DARÜŞŞAFAKA SK TUR 1 1 ½ 1 1 1   0 1 2159 6 2142
7   DEMİRCİOĞLU EMRE İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK TUR ½ 1 1 1 ½ ½ ½ ½ ½ 2154 3 2186
8   SOBAY KAHRAMAN ANKARA GENÇ AKADEMİSYENLER EĞİTİM KÜLTÜR VE ARAŞTIRMA KULÜBÜ TUR 1 1 0 1 0 1 ½ 1 ½ 2149 5 2114
9 FM ATAKİŞİ FATİH PELİN İSTANBUL DOBRUCA SK TUR 1 ½ 1 0 1 ½ 1 ½ ½ 2147 4 2293
10   UYSAL BURAK İSTANBUL DOBRUCA SK TUR 1 1 1 0 1 ½ 1 1 1 2144 7 2017
11   KARAOKÇU ERKİN ANKARA ODTÜ SK TUR   1   0 ½ ½ 1 1 ½ 2118 3 2034
12   MECİT EMRE YALOVA BELEDİYE SPOR TUR 1 1 ½ 1 1 0 1 ½ 0 2110 5 2045
13   ÖZALP BURAK ANKARA ODTÜ SK TUR 1 1 1 0 ½ ½ 0 ½ ½ 2092 3 2027
14   ŞAHİN ŞENOL DENİZLİ ANAFARTALAR LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 1 1 1 0 1 ½ 2073 6 2008
15   GARABETYAN ARNO İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK TUR   0 1 ½ 1 ½ 1 ½ ½ 2069 3 2079
16   NARMAN GÖKHAN KARAMAN DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULUBU TUR 1 0 1 1 ½ 0 1 ½ 1 2052 5 2016
17   BİRCAN SELİM KONYA ERKİN SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ 1 1 ½ 1 0 1 1 2050 6 1934
18   ÖKSÜZ AKIN ANKARA GENÇ AKADEMİSYENLER EĞİTİM KÜLTÜR VE ARAŞTIRMA KULÜBÜ TUR   1 1 ½ ½ 1 ½ ½ 1 2039 4 2141
19   OLUÇ HAKAN AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ SK TUR   0 1 ½ 1 1 1 0 1 2038 5 1962
20   KILIÇ İHSAN SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 1 ½ 1 1 0 1 2023 6 2036
21   GÜCİN ZAFER ADANA DAHİ GENÇLİK SPOR TUR 1 1 0 0 ½ 1   ½ ½ 2014 3 2155
22   TIRAK MERT ADANA DAHİ GENÇLİK SPOR TUR 1 0 ½   1 ½ 1 1 ½ 2000 4 1753
23   DEMİR GÖKHAN İSTANBUL DOBRUCA SK TUR 1 1 1 ½ ½ ½ ½ 0 0 1999 3 2210
24   USUN TOLGA AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ SK TUR 1 1 0 ½ 1 1 0 ½ ½ 1998 4 1985
25   YENER CEMİL KAHRAMANMARAŞ D.S.İ SPOR KULUBÜ TUR 1 ½ 1 1 0 ½ 1 0 ½ 1992 4 1934
26   DİRİL DOĞUŞ MANİSA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 ½ 1 1 ½   ½ 1989 4 1835
27   OKAY İLKİN EGE ANKARA ODTÜ SK TUR 1 1 0 1   1 ½ 1 ½ 1988 5 1932
28   IŞIK EŞREF ELAZIĞ SATRANÇ GSK TUR 0 1 1 1 ½ 0 1 1 ½ 1984 5 1599
29   DEMİR HİLMİ MUSTAFA ANTALYA KEPEZ AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ ½ ½ 0 1 1 1 ½ 1983 4 1930
30   DENİZ MEDENİ KAHRAMANMARAŞ SATRANÇ SPOR KULUBÜ TUR 0 1 0 1 0 1 1 1 ½ 1981 5 1907
31   TAŞAN MEHMET AŞKIN KOCAELİ İZMİT SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 1 ½ 1 1 1 0 1975 6 1956
32   KOÇ SÜLEYMAN SARP ANTALYA KEPEZ AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR   ½ 0 1 1 ½ 0 1 1 1968 4 2012
33   ERGÖNEN ARDA ANKARA ODTÜ SK TUR ½ 1 1 0   ½ ½ 0   1966 2 2009
34   TANER BURAK ADANA DAHİ GENÇLİK SPOR TUR   1 0 1 0   0 ½ ½ 1962 2 2103
35   AKTAŞ İLKER GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK TUR   ½ 1 ½ 1 0 0 1 ½ 1960 3 1995
36   DAĞHAN DEVRAN KARAMAN ÖZEL İDARE SK TUR 0 1 1 ½ 1 1 0 1 1 1958 6 1558
37   SÜRER SEDAT DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK TUR 1 0 1 ½ 1 1 1 0 1 1955 6 1846
38   KUL ÖZDEMİR EFE ANKARA GENÇ AKADEMİSYENLER EĞİTİM KÜLTÜR VE ARAŞTIRMA KULÜBÜ TUR 1   1 1 0 1 0 1 0 1944 5 2048
39   GÖKER ABDÜLKADİR ORDU GÜLBAHÇESİ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 1 ½ ½ 1 ½ 1 1934 5 1629
40   BİLGİN MURAT EVRENSEL KARAMAN DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULUBU TUR 1 1 0 1 0 1 1 ½ ½ 1930 5 1944
41   KURDAŞ HALİL İBRAHİM KAHRAMANMARAŞ D.S.İ SPOR KULUBÜ TUR 1 1 1 1 0 1 1 ½ 1 1922 7 1568
42   EKİCİ MUHAMMED KAAN BURDUR ÇELTİKÇİSPOR TUR 1 1 1 1 1 0 ½ 1 1 1911 7 1801
43   DİNKE ABDULLAH ÇORUM ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 0 1 1 1 ½ 0 1 1911 4 1759
44   BÖRİ EKİN ŞÜKRÜ KARAMAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR ½ ½ 1 1 ½ 1 1 ½ 1 1907 5 1565
45   KUNAÇ BERTAN ZONGULDAK EREĞLİ ERDEMİR SATRANÇ İHTİSAS TUR 1 1 1   0 1 0 1 ½ 1907 5 1785
46   KÜRÜZ YUSUF GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK TUR 1 0 1 ½ 0 1 ½ 1 ½ 1902 4 1876
47   ANIL ALİ FAZIL ISPARTA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ ½ ½ 0 ½ ½ 1 ½ 1898 1 2011
48   ÜNAL OSMAN ORDU GÜLBAHÇESİ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ TUR   0 1 ½ 1 0 ½ 0 0 1886 2 1818
49   TÜM HAKAN BURDUR ÇELTİKÇİSPOR TUR 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1884 8 1777
50   ÇAĞLAR SADULLAH BURAK KARAMAN DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULUBU TUR 1 ½ ½ ½ ½ 1 1 0 1 1880 4 1834
51   KOÇ ÖMER TARIK KONYA ERKİN SPOR KULÜBÜ TUR ½ ½ 1 ½ ½ 1 0   1 1878 3 1824
52   ÖNTÜRK SENAN UTKU İZMİR ROTA KOLEJİ SK TUR 1 0 1 1 0   1 ½ 1 1873 5 1727
53   DEMİR BARAN YALOVA BELEDİYE SPOR TUR 1 1 1 1 1 0 ½ ½ 0 1871 5 1752
54   ÇELİK BERKAY DÜZCE AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR TUR 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1869 8 1698
55   BEK EMİR ORDU GÜLBAHÇESİ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 1 1 0 1 0 0 1868 5 1809
56   OKUR KADİR DENİZLİ ANAFARTALAR LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 ½ 1 ½ 0 0 1 0 1865 4 1829
57   ŞAHİN CAN İZMİR ROTA KOLEJİ SK TUR   1 1 ½ 1 ½ 1 ½ 0 1862 4  
58   ÇOBAN MUSTAFA MERT MANİSA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ TUR   1 1   1 0 1 ½ 1 1860 5 1565
59   GÜDER EYUP SABRİ ISPARTA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TUR ½ 0 1 1 0 1 1 ½ ½ 1857 4 1766
60   UĞUR CAN ATAKAN ADANA DAHİ GENÇLİK SPOR TUR 1 ½ ½ 1 0 1 1 1 ½ 1855 5 1703
61   YAKAR OZAN TUNA MUĞLA ORTACA BELEDİYESPOR TUR ½ 1 0 0   ½ 0 0 ½ 1845 1 1639
62   YÜKSEL DAVUT CAN SAMSUN PİRİ REİS TİCARET MESLEK LİSESİ G. ve S.K. TUR 1 1 1 1 1 ½ ½     1841 5 1499
63   SARITAŞ ERDEM GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK TUR 1 0 1 0 1 1 0 1 ½ 1832 5 1736
64   ULUHAN ANIL İZMİR ROTA KOLEJİ SK TUR 1 0 1 0 0 1   1 0 1827 4 1859
65   ALAOĞLU NİYAZİ BEKİRHAN ORDU GÜLBAHÇESİ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ TUR   ½ 0 0 ½ 1 1 ½ ½ 1826 2 1722
66   ÇOBAN METE SADIK MANİSA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ ½ 1 0   0 0 ½ 1823 2 1861
67   YOLSAL UMUT YALOVA BELEDİYE SPOR TUR 0 0 1 0 ½ 0 1 ½ 0 1817 2 2009
68   BADAK TOLGA ÇORUM SUNGURLU TEKNİK VE ENDÜTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1816 8  
69   ŞAKİR RIDVAN ADANA DAHİ GENÇLİK SPOR TUR 1 1 1 1 0 1 0 0 ½ 1816 5 1717
70   KOÇ ZEKİ MUĞLA ORTACA BELEDİYESPOR TUR 0   1 1 1 1 0 0 1 1812 5 1591
71   DEMİRBAŞ FATİH KAHRAMANMARAŞ D.S.İ SPOR KULUBÜ TUR 1 0 1 1 ½ 0 0 0 ½ 1810 3 1838
72   ALPER METİN SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 0 0 ½   0   1804 2 1994
73   ERGİN FARUK ESAT ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ 1 0 1 0 0 1 0 1797 4 1544
74   KÖKYAR MEHMET ÇORUM ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 1 1 1 ½ ½ 1 1796 5  
75   EYNALLI MUSTAFA AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ SK TUR 1 0 1 ½ 1 0 1 0 ½ 1784 4  
76   BAŞARAN ALP ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 1 0 1 1 ½ 1 1 1779 5 1461
77   KONDUK BEKİR SAMİ SİVAS VARYANT GENÇLİK SATRANÇ SK TUR 1 1 0 1 1 ½ 0 1 ½ 1778 5 1882
78   DAMAR ŞEHMUS DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK TUR ½ 0 1 0 ½ ½ 0 0 1 1777 2 1948
79   ERKOÇ VEDAT ÇORUM ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 0 1 0 ½ 1 ½ 1 1776 3 1658
80   VARDAR HARUN SAKARYA ANALİZ SATRANÇ SK TUR ½ 1 ½ 1 1 0 0 1 1 1764 5 1725
81   ERYİĞİT YAKUP ISPARTA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TUR   ½ 1 0 0 ½ 0 ½ ½ 1761 1 1844
82   BULUT MUHAMMED BİTLİS 1926 BİTLİS GÜZELDERE SPORCU YETİŞTİRME AKADEMİSİ DERNEĞİ TUR 0 ½ 1 ½ 0 1 1 ½ 1 1758 4 1653
83   AY SERDAR ANTALYA KEPEZ AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 ½ 1 1 0 1 0 1756 5 1791
84   ÇELİK ABDULLAH ISPARTA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 ½ ½ 1 0 ½ ½ ½ 1754 2 1708
85   KÖKSAL RECEP SAMSUN PİRİ REİS TİCARET MESLEK LİSESİ G. ve S.K. TUR 0 0 0 1 1 0 1 1 1 1752 5 1853
86   DERE ABDULLAH DOĞUKAN MUĞLA ORTACA BELEDİYESPOR TUR 0   1 0 1 1 0 1 0 1743 4 1592
87   ÜNLÜ AHMET BERKİN MANİSA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ TUR ½   0 1 ½ ½ 1 ½ 1 1741 3 1693
88   ÖNAY EMRAH DENİZLİ ANAFARTALAR LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ 1 1 0 ½ 0 1 ½ 1736 4 1833
89   ÇELEBİ ORHAN SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 1 0 0 0 ½ 1 1735 4 1941
90   YİĞİTER FATİH KAHRAMANMARAŞ SATRANÇ SPOR KULUBÜ TUR 0   1 1 0 1 0   1 1731 4 1595
91   AZGIN SEZER SİVAS VARYANT GENÇLİK SATRANÇ SK TUR 1 0 0 1 0 ½ ½ 1 ½ 1730 3 2099
92   YILDIRIM MEHMET SALİH ERZURUM SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ TUR 0 1 1 1 1 1 0 ½ 1 1727 6 1823
93   TAŞKAYA FESİH BİTLİS 1926 BİTLİS GÜZELDERE SPORCU YETİŞTİRME AKADEMİSİ DERNEĞİ TUR 1 1 1 1 1 1 ½ 1 0 1719 7  
94   ASLAN NEVZAT GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK TUR 1 0 1 ½ 0 ½ ½ 1 ½ 1719 3 1833
95   ŞEKERCİ ERDOĞAN KASTAMONU GENÇLERBİRLİĞİ BELEDİYESPOR TUR 0 1 ½ 0 ½ 1 0 0 1 1710 3 1761
96   DEMİR UĞUR KIRIKKALE GENÇLİK VE İL SPOR KULÜBÜ KIRIKKALE TUR 0 0 0 1 0 0 1 1 1 1707 4 1771
97   DEMİRAĞ BATUHAN YALOVA BELEDİYE SPOR TUR   ½ ½ 0 0   1 0 0 1705 1 1828
98   BAŞARAN CAHİT ERZURUM SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ TUR 1 ½ 1 ½ 1 0 1 0 1 1701 5 1865
99   ÖZTÜRK YAVUZ KAHRAMANMARAŞ SATRANÇ SPOR KULUBÜ TUR 0 ½ 0 1 0 1 ½ 1 ½ 1700 3 1819
100   ÖZAKAY ÖZER KOCAELİ İZMİT SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 0 1 1 1 ½ 0 1699 5 1858
101   UYGUN UMUT ÜNAL ANTALYA KEPEZ AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 ½ ½ 0 1 0 ½ ½ 1688 2 1795
102   ÇAKMAK HAYRİ SİNOP SAĞLIK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ TUR 0   ½ 0 ½   1 0 0 1683 1 1629
103   SAĞLAM EMRAH SITKI KAHRAMANMARAŞ D.S.İ SPOR KULUBÜ TUR ½ 0   0 1 1 0 0 0 1678 2 1692
104   ŞAHİN ONUR KARAMAN VALİ HAKKI TEKE YİBO GSK TUR ½ ½ 1 0 1 1 1 ½ 0 1675 4 1671
105   BONCUKÇU BERKANT ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ TUR ½ 0 1 1 0 1 1 1 1 1672 6  
106   MENKEN EKİN KARAMAN ÖZEL İDARE SK TUR 1 0 0 0 ½ 1 ½ 1 0 1672 3 1534
107   DEMİREL YUSUF ZİYA BİTLİS 1926 BİTLİS GÜZELDERE SPORCU YETİŞTİRME AKADEMİSİ DERNEĞİ TUR 0 0 1 0 0 1 ½ 0 1 1662 3 1746
108   ÇAKMAK SARVEN DENİZLİ ANAFARTALAR LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 ½ 1 0 0 ½ 0 1661 3 1865
109   ÇELİK MURAT DÜZCE AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR TUR 0 ½ 1 1 1 1 1 1 ½ 1655 6  
110   AKGÜN YUSUF ERZURUM SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ TUR 0 ½ 1 1 1 1 0 1 1 1654 6  
111   ÖZTEKİN MEHMET HADİ DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK TUR 1 0 1 0 ½ 0 1 ½ ½ 1650 3  
112   ATABAY KAĞAN ZONGULDAK EREĞLİ ERDEMİR SATRANÇ İHTİSAS TUR 1 0 0 0 1 0 1 ½ ½ 1645 3 1782
113   ÇELİKKOL MUSTAFA KAMİL KOCAELİ İZMİT SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 0 0 0 1 ½ 1 0 1642 3 1887
114   AVANOĞLU NURULLAH OSMANİYE ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 1 1 0 0 0 0 1635 3 1661
115   ÇÖL ATAKAN MUĞLA ORTACA BELEDİYESPOR TUR ½ ½ 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 1634   1624
116   KANZA FAZIL DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 0 1 1 0 0 1632 3  
117   UYAN ONUR İZMİR ROTA KOLEJİ SK TUR 1 1 1 0 ½ 0 1 ½ 1 1624 5  
118   ÖZCAN KEREM MANİSA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 0 1   0 1 ½ 0 1618 3 1624
119   UĞUR M.AKSEMSEDDİN AFYON 27 AĞUSTOS İ.Ö.O. GENÇLİK VE SK TUR 0 1 0 1 ½ 0 1 0 0 1616 3  
120   ERTEKİN OĞUZHAN KOCAELİ İZMİT SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ 1 0 1 1 1 0 0 1611 5 1585
121   KESKİN CENGİZ SAMSUN PİRİ REİS TİCARET MESLEK LİSESİ G. ve S.K. TUR 1 ½ 1 1 ½ 1 0 0 1 1597 5 1562
122   KILIÇ EMRAH KASTAMONU GENÇLERBİRLİĞİ BELEDİYESPOR TUR 0 1 0 1 0 0 ½ 1 0 1597 3 1502
123   USTABAŞ DURSUN BERKE ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 1 0 1 0 1 1 1 1595 5 1431
124   ŞAHİN NECATİ ÇORUM ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 1 0 1 0 ½ 1 1595 4  
125   GÖK EMRE SAKARYA ANALİZ SATRANÇ SK TUR 0 ½ 0 1 ½ 0 ½ 0 ½ 1595 1 1690
126   DEMİRBAŞ EMRE KARAMAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 0 0 0 ½ 1 1 1591 4 1497
127   SARIKAŞ ERTAN SAMSUN PİRİ REİS TİCARET MESLEK LİSESİ G. ve S.K. TUR 0 ½ 0 1 0 ½ 1 1 ½ 1587 3 1546
128   GÜNEŞ EMRE MUĞLA ORTACA BELEDİYESPOR TUR 1 0 ½ 0 ½ 1 ½ 0 0 1573 2 1450
129   BACAK METEHAN KASTAMONU GENÇLERBİRLİĞİ BELEDİYESPOR TUR 1 1 ½ 1 ½ 1 1 0 0 1561 5  
130   SABİT AHMET OSMANİYE ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 1 1 0 ½ 1 0 1556 5  
131   CANKARA MUSTAFA KONYA ERKİN SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 0 0 0 ½   1   1554 2  
132   UZUN M.SAMİ KARAMAN MASTERLER SK TUR 0 1 1 1 1 1 0 1 0 1550 6  
133   SULAK YUSUF BİTLİS 1926 BİTLİS GÜZELDERE SPORCU YETİŞTİRME AKADEMİSİ DERNEĞİ TUR 0 ½ 0 0 0 1 0 0 0 1546 1 1701
134   GÖRGÜLÜ YUSUF ELAZIĞ SATRANÇ GSK TUR 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1523 3  
135   DURGUN ALİ ONUR SİVAS VARYANT GENÇLİK SATRANÇ SK TUR 0 0 1 1 1 0 0 1 1 1514 5 1565
136   TURHAN ORHAN AYTUĞ DÜZCE BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1501 2 1392
137   ALKAÇ SERKAN KIRIKKALE GENÇLİK VE İL SPOR KULÜBÜ KIRIKKALE TUR 0 1 0 0   0 ½ ½ 0 1500 1 1712
138   GENÇ ALİ ERDEM SAKARYA ANALİZ SATRANÇ SK TUR 0 1 0   0 0   1 1 1492 3  
139   ERDOĞAN CELALETTİN ZONGULDAK EREĞLİ ERDEMİR SATRANÇ İHTİSAS TUR 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1476 3 1742
140   UZ ALİ GÖKHAN ÇORUM SUNGURLU TEKNİK VE ENDÜTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1456 7  
141   MERTOĞLU HÜSEYİN KAHRAMANMARAŞ SATRANÇ SPOR KULUBÜ TUR   0   1 0 1 0 1 0 1450 3 1571
142   VURAL MURATHAN SİVAS VARYANT GENÇLİK SATRANÇ SK TUR 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1443 3 1677
143   YURTSEVER SITAR DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK TUR 1 0 1 0 0 0   0 0 1442 2  
144   GÜNAYDIN MURAT BATUHAN KIRIKKALE GENÇLİK VE İL SPOR KULÜBÜ KIRIKKALE TUR 1 1 1 0 1 0 0 0 0 1439 4 1516
145   MUŞTUOĞLU ÜMİT KASTAMONU GENÇLERBİRLİĞİ BELEDİYESPOR TUR 0 0 0 1 ½ 1 1 0 0 1436 3  
146   IŞIN RECEP SİNOP SAĞLIK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ TUR 0   0 0 0 0 0 1 ½ 1421 1 1668
147   YANALOĞLU AYTUĞ SAKARYA ANALİZ SATRANÇ SK TUR 0 1 0 0 0   1 ½   1406 2  
148   SARGINALP TUNA ADIYAMAN CENDOSK CENDERE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 0 1 0 0 0 1 1 1405 3  
149   GÜNDOĞAR HÜSEYİN KARAMAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR   0 0 1 1 0 0 1 1 1403 4  
150   EREN UYGAR KARAMAN ÖZEL İDARE SK TUR 0 0 0 0 0 ½ ½ ½ 0 1381   1455
151   KÖRLÜ MESUT OSMANİYE ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 1 0 ½ 0 1 1 0 1369 3  
152   BAYRAKTAR ŞEVVAL DÜZCE BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 1 ½ 1 1 1 1363 5  
153   TURHAN ÇETİN DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1360 2  
154   ASLAN OĞUZHAN YASİN DÜZCE BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 0 0 0 1 0 ½ 1353 1  
155   TURHAN AYŞEGÜL DÜZCE BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR ½ 0 0 0 0 0 ½ 0 1 1339 1  
156   GİRAY CANBERK DÜZCE BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 0 0 0 0 1 1 ½ 1331 2  
157   US KURTULUŞ ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SK TUR   1 0 0 0 1 0 0 1 1321 3  
158   ÇEKÇEOĞLU MUSTAFA KARAMAN VALİ HAKKI TEKE YİBO GSK TUR 0 0 ½ ½ 0 1 1 0 1 1303 3  
159   KOCAİSPİR ALİ İHSAN OSMANİYE ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 0 0 0   0 1299 1  
160   HAMARAT MELİSA DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 ½ 1 0 0 0 0 1237 2  
161   ÇALIŞ BİLAL ÇORUM SUNGURLU TEKNİK VE ENDÜTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1236 2  
162   EMİR FATMANUR DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 0 1 0 0 1 1225 3  
163   BAHADIR ERDEM DÜZCE BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 1 0 ½ 0 0 1224 2  
164   CAN ŞÜKRÜ AFYON 27 AĞUSTOS İ.Ö.O. GENÇLİK VE SK TUR 0 0 0 1 0   0 0   1222 1  
165   DEMİR SADIK DÜZCE AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR TUR 0 0 0 1 0 1 1 0 ½ 1217 3  
166   SAĞLAM TURAN ADIYAMAN CENDOSK CENDERE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 ½ 1 0 0 0 0 0 1206 1  
167   GÜZEL TURGUT ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SK TUR 0 0 0 0 0 0 0 ½ 0 1206    
168   BEYTEMİR HALİL EYMEN AFYON 27 AĞUSTOS İ.Ö.O. GENÇLİK VE SK TUR 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1199 2  
169   TEKİN ÖMER SİNOP SAĞLIK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ TUR 0   1 0   0 0 0 1 1196 2  
170   PEŞMEN HAYDAR ÇORUM SUNGURLU TEKNİK VE ENDÜTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1182 1  
171   PARLAK ALİ KARAMAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0   0 0   0 0 1 1 1149 2  
172   BULUT EMRE ERZURUM SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ TUR 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1144 2  
173   POLAT İBRAHİM ETHEM KARAMAN MASTERLER SK TUR 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1113 2  
174   SARGINALP MURAT ADIYAMAN CENDOSK CENDERE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1089 2  
175   GÜLER BAHADIR TOPRAK DÜZCE AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR TUR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1064 1  
176   AKDAĞ ÖMER SAMET KARAMAN MASTERLER SK TUR 0 0 0 0 0 0 0 ½ 0 1051    
177   KILINÇ RAMAZAN KARAMAN VALİ HAKKI TEKE YİBO GSK TUR 0 0 0 0 ½ 0 1 0 0 1003 1  
178   BİÇER HÜSEYİN ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SK TUR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1002 1  
179   KAHVECİ SALİH ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SK TUR 0 0 0 0 0 0 0 1 ½ 915 1  
180   SOYYİĞİTOĞLU MUSTAFA KARAMAN MASTERLER SK TUR 0 0 0 0 ½ 0 0 0 0 794    
181   NAZLI ENES ELAZIĞ SATRANÇ GSK TUR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 751    
182   SAKALLIOĞLU YASİN DÜZCE AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR TUR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 605    
 
 
 
 
MASA 5
SIRA UNV. SOYADI, ADI KULÜP ADI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ELO Perf. vic ELO
1   GENCER ÖZLEM ANKARA GENÇ AKADEMİSYENLER EĞİTİM KÜLTÜR VE ARAŞTIRMA KULÜBÜ TUR   1   1 1 1 1 1 0 1968 6 1864
2 WFM YANIK SÜRAL EMİNE İSTANBUL DARÜŞŞAFAKA SK TUR 1 1   1 0 1 1 1 1 1935 7 1924
3   BURAN PINAR MANİSA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ TUR ½ 1 1 1 0 1 1 1 1 1715 7 1682
4   KAYA SENA NUR SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR ½ 1 1 1 1 ½ 0 1 1 1686 6 1563
5   ŞAHİN HATİCE KONYA ERKİN SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 1 1 1 1 1 1 1 1666 7 1518
6   ŞAHİN HAYRUN NİSA GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK TUR 1 0 1 1 1 1 ½ 0 ½ 1641 5 1523
7   MEŞELİ PERİHAN AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ SK TUR ½ 1 1 0 1 1 1 0 1 1614 6 1858
8   YORĞUN YARENNAZ ISPARTA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ 1 1 1 ½ 0 1 ½ 1599 5 1545
9   YURDAKUL DİDEM NURAY ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 1 1 ½ 1 1 ½ 1591 6 1296
10   KILIÇ GÜLSEREN ADANA DAHİ GENÇLİK SPOR TUR 1 1 0 0 0 1 1 1 ½ 1578 5 1495
11   MERTOĞLU ŞÜKRAN KAHRAMANMARAŞ SATRANÇ SPOR KULUBÜ TUR 0 1 0 1 0 1 0 1 1 1538 5  
12   ALIÇ GÜNSELİ ANTALYA KEPEZ AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ 1 0 1 0 0 ½ ½ 1532 3 1467
13   TUNÇER DURU MUĞLA ORTACA BELEDİYESPOR TUR 1 1 0 0 1 ½ 0 1 ½ 1491 4  
14   YILMAZ DİDEM ELAZIĞ SATRANÇ GSK TUR 1 1 1 0 1 0 ½ 1 1 1481 6 1314
15   PEHLİVAN DİLVİN SELVA DENİZLİ ANAFARTALAR LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR ½ 0 1 ½ 0 0 1 1 1 1478 4 1297
16   KILIÇ SELİN BİTLİS 1926 BİTLİS GÜZELDERE SPORCU YETİŞTİRME AKADEMİSİ DERNEĞİ TUR ½ 1 1 1 0 1 1 0 0 1475 5 1457
17   GÖREN FATMA GÜL KOCAELİ İZMİT SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 ½ 1 0 1 0 1 0 1444 4  
18   DUMAN NİHAL DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK TUR 1 0 ½ 0 1 ½ ½ ½ ½ 1439 2 1651
19   GÜLER AŞİLDA DÜZCE AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR TUR 1 1 1 1 1 1 1 0 0 1430 7  
20   BEK ESRA ORDU GÜLBAHÇESİ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 0 0 1 0 1 0 ½ 1410 3  
21   KASAPOĞLU FATMA ERZURUM SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ TUR 1 0 1 0 ½ 1 0 1 1 1404 5  
22   TOPAL EMİNE ZONGULDAK EREĞLİ ERDEMİR SATRANÇ İHTİSAS TUR 1 0 0 1 1 ½ 0 0 ½ 1397 3 1422
23   ALTUNEL FATMA SİNOP SAĞLIK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ TUR 0 1 1 0 0   1 ½ 1 1382 4  
24   YUNUS ŞEHNAZ KARAMAN ÖZEL İDARE SK TUR ½ 1 0 1 ½ 1 1 1 0 1372 5  
25   DURMUŞ ASLIHAN İZMİR ROTA KOLEJİ SK TUR   0 1 ½ ½   1 0 0 1357 2 1408
26   DANIŞMAN SELMA AFYON 27 AĞUSTOS İ.Ö.O. GENÇLİK VE SK TUR 0 1 0 1 1 0 1 0 1 1309 5  
27   ERBIYIK BUSE SİVAS VARYANT GENÇLİK SATRANÇ SK TUR 0 0 0 1 ½ ½ 0 1 0 1304 2  
28   BARUTÇU ŞEYDA KARAMAN MASTERLER SK TUR 0 1 1 ½ 1 ½ 0 1 0 1250 4  
29   EVİN ELA NUR KARAMAN DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULUBU TUR 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1231 3  
30   MERİÇ EMİNE ŞEYDA KIRIKKALE GENÇLİK VE İL SPOR KULÜBÜ KIRIKKALE TUR ½ 0 0 1 0 0 0 0 1 1225 2  
31   ŞENOL CAN AYŞEGÜL DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ TUR ½ 0 0 0 1 0 ½ 0 0 1212 1  
32   BİRİNCİ GÜLŞAH DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 1 ½ ½ ½ 1 1205 3  
33   KOCABAY AYŞE SAKARYA ANALİZ SATRANÇ SK TUR 0 1 0 0 1 0 0 ½ 0 1137 2  
34   İŞİK MELİSA ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SK TUR 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1136 3  
35   ŞENER VESİLE BURDUR ÇELTİKÇİSPOR TUR 0 0 0 0 1 0 ½ 0 ½ 1117 1  
36   ABDULKADİROĞLU KEVSER KASTAMONU GENÇLERBİRLİĞİ BELEDİYESPOR TUR 0 0 0 0   1 ½ 0 ½ 1103 1  
37   KESTEL HABİBE OSMANİYE ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 1 0 0 0 0 ½ 1053 1  
38   ERKOÇ GÜLHANIM ÇORUM ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 0 0 0 ½ 0 ½ 985    
39   ÇAVDARLIYİĞİT FATMA KARAMAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0   0 ½ 0 0 0 1 1 983 2  
40   PEŞMEN MERVE ÇORUM SUNGURLU TEKNİK VE ENDÜTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 ½ 0 0 0 1 ½ 971 1  
 
 
 
MASA 6
                                 
SIRA UNV. SOYADI, ADI KULÜP ADI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ELO Perf. vic ELO
1   ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY ANKARA GENÇ AKADEMİSYENLER EĞİTİM KÜLTÜR VE ARAŞTIRMA KULÜBÜ TUR 1 ½ 1 1 ½ 1 ½ 1 1 2069 6 2071
2   AYDIN HASAN BORA İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK TUR 1 1 1 1 0 0 1 1 0 1884 6 1855
3   ALAZ AHMET EFEKAN SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 1 0 1 ½ 1 ½ 1 1874 6 1816
4   İKİS MELİK FIRAT AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ SK TUR 1 ½ 1 ½ 1 1 1 ½ ½ 1852 5 1922
5   TAHAOĞLU UĞUR BARKIN İSTANBUL DOBRUCA SK TUR 1 ½ ½ 0 0 ½ 1 ½ ½ 1826 2 1956
6   BALTACI İSMAİL TARIK YALOVA BELEDİYE SPOR TUR 1 0 1 1 1 0 1 0 0 1802 5 1698
7   İNKAYA MUSTAFA DENİZLİ ANAFARTALAR LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 1 0 1 1 ½ ½ ½ 1798 5 1888
8   DEMİR UTKU DENİZ İZMİR ROTA KOLEJİ SK TUR   ½ 0 ½ 1 1 1 1 ½ 1756 4 1639
9   TÜRKMEN HÜSEYİN NAZİFHAN KARAMAN DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULUBU TUR 1 1 0 1 ½ 1 0 1 0 1682 5 1705
10   SEYREK ROHAT DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK TUR 1 0 0 0 ½ 1 1 1 0 1648 4 1763
11   ÖZKARA HASAN CAN BURDUR ÇELTİKÇİSPOR TUR 1 0 1 ½ 1 0 1 0 1 1639 5 1783
12   ÇAKIN AHMET BURAK GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK TUR 1 1 1 ½ 0 0 0 0 ½ 1618 3 1553
13   YANIK MURAT ZONGULDAK EREĞLİ ERDEMİR SATRANÇ İHTİSAS TUR 1 0 1 1 1 ½ ½ ½ 1 1615 5 1637
14   EKER MAHMUT KAHRAMANMARAŞ D.S.İ SPOR KULUBÜ TUR 1 0 1 1 0 0 ½ 0 0 1585 3 1674
15   ÇALIŞKAN SONER KARAMAN ÖZEL İDARE SK TUR 0 1 1 1 0 1 1 0 0 1580 5 1705
16   KIZILKAYA CELALEDDİN AFYON 27 AĞUSTOS İ.Ö.O. GENÇLİK VE SK TUR 1 0 1 1 0 ½ 1 1 ½ 1571 5  
17   KESTEL AHMET ARDA OSMANİYE ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 1 0 1 ½ 1 1 1 1527 5 1596
18   AKYÜZ MUHAMMET ÇORUM ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 0 ½ 0 1 0 1512 2  
19   TOPAL MEHMET UMUT SİVAS VARYANT GENÇLİK SATRANÇ SK TUR 1 0 1 1 1 0 0 0 ½ 1471 4  
20   AYDIN UĞUR ADIYAMAN CENDOSK CENDERE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1 0 1 1 0 0 1 1 1 1468 6  
21   BAŞARA ARDA ANTALYA KEPEZ AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0   0 0 0 ½ 1457 1  
22   KARADUMAN MUSTAFA KARAMAN MASTERLER SK TUR 0 0 1 0 ½ 1 1 1 0 1455 4  
23   UĞUR BERKAY EREN SİNOP SAĞLIK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ TUR   1 0 0 1 1 1 ½ 1 1429 5  
24   KIRAY TUNÇER EFE KARAMAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 1 ½ 0 ½ ½ 1 1 1418 3 1565
25   GÖRGÜLÜ TALHA OZAN ELAZIĞ SATRANÇ GSK TUR 0 1 0 0 1 0 0 ½ 0 1383 2  
26   SAKALLI ALİ MURAT DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 0 ½ ½ 1 0 ½ 1 1381 2  
27   YILMAZ MUSTAFA EMİR KASTAMONU GENÇLERBİRLİĞİ BELEDİYESPOR TUR 0 1 ½ 0 0 0 1 ½ ½ 1355 2 1302
28   UYSAL UĞUR ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 1 1 ½ 0 ½ ½ 1331 2  
29   GÜNDOĞMUŞ M.GÖKBERK KARAMAN VALİ HAKKI TEKE YİBO GSK TUR 0 1 0 0 ½ 1 1 0 0 1330 3  
30   ÇINAR İBRAHİM CAN ÇORUM SUNGURLU TEKNİK VE ENDÜTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 1 ½ 1 0 0 1 ½ 1322 3  
31   SEL ALPEREN KOCAELİ İZMİT SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1315 2  
32   DAYAN ÖMER BİTLİS 1926 BİTLİS GÜZELDERE SPORCU YETİŞTİRME AKADEMİSİ DERNEĞİ TUR 0 1 0 0 0 1 ½ 0 0 1308 2  
33   BAŞARAN AHMET HAMDİ ERZURUM SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ TUR 0 0 1 0 1 ½ 0 0 0 1255 2  
34   KESKİN BAYRAM ALİ SAMSUN PİRİ REİS TİCARET MESLEK LİSESİ G. ve S.K. TUR 0 0 0 ½ 0 0 0 1 0 1233 1  
35   BİLGİN CANER ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SK TUR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 580    
 
 
 
 
 
MASA 7
SIRA UNV. SOYADI, ADI KULÜP ADI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ELO Perf. vic ELO
1   AYDIN FIRAT SİNOP SAĞLIK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ TUR 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2095 9 1609
2 CM ÖZEN BAHADIR İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK TUR ½ 1 ½ 1 1 ½ 1 1 1 1926 6 2000
3   GÜNDÜZ UMUT ERDEM DENİZLİ ANAFARTALAR LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 1 ½ ½ 1 ½ 1 1 1846 6 1707
4   PERÇİN BARIŞ KAHRAMANMARAŞ D.S.İ SPOR KULUBÜ TUR 1 1 1 ½ ½ 1 1 0 1 1798 6 1592
5   BEKİRAĞAOĞLU UMUT ANTALYA KEPEZ AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 1 0 1 ½ ½ 1 ½ 1797 5 1192
6   KAÇAR HÜRKAN İSTANBUL DOBRUCA SK TUR 1 ½ 1 0 1 ½ 1 ½ ½ 1788 4 1755
7   YILMAZ GÖKTAN ANKARA GENÇ AKADEMİSYENLER EĞİTİM KÜLTÜR VE ARAŞTIRMA KULÜBÜ TUR 0 ½   1 1 1 ½   0 1748 3 1856
8   KÜTÜK ALPEREN ADANA DAHİ GENÇLİK SPOR TUR 0   ½ 1 0 1 1 1 ½ 1705 4 1600
9   YERDEN HÜSEYİN EREN KAHRAMANMARAŞ SATRANÇ SPOR KULUBÜ TUR ½ 1 0 1 1 ½ 0 0 1 1624 4 1517
10   ÖZBEK NACİ MUĞLA ORTACA BELEDİYESPOR TUR 1 1 ½ ½ 1 1 ½ 0 0 1622 4  
11   MELİK ENES SAKARYA ANALİZ SATRANÇ SK TUR 1 1 0 1 1 0 ½ 0 1 1618 5  
12   KOÇ DOĞAN MEHMET GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK TUR 1 ½ 0 ½ ½ 0 0 1 ½ 1615 2 1563
13   ÇELİK MUSA ISPARTA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ ½ 1 ½ 1 0 0 ½ 1607 3 1751
14   ŞEKERCİ BERKİN ANKARA ODTÜ SK TUR 0 ½ 1 0 1 ½ ½ ½ ½ 1603 2 1595
15   SALMAN İLHAN SERHAT ÇORUM ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 ½ ½ 0 1 1 0 1 1591 4 1499
16   ÖZGÜR TİBET KAĞAN İSTANBUL DARÜŞŞAFAKA SK TUR ½ 0 0 1 0 ½ ½ ½ 0 1591 1 1650
17   BAHADIR MELİH DÜZCE BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 1 1 0 1 1 0 1590 6  
18   KILIÇ CİHAN SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ ½ 1 0 0 0 ½ 1 1583 3  
19   SİVRİ CELİL FURKAN KIRIKKALE GENÇLİK VE İL SPOR KULÜBÜ KIRIKKALE TUR ½ 1 0   1 1   1 1 1562 5  
20   TANRIVERDİ ENES ORDU GÜLBAHÇESİ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 1 0 0 1 0 0 0 1562 4  
21   UYSAL İLYAS KARAMAN MASTERLER SK TUR 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1557 7  
22   KÖMÜRCÜ BİLAL CAN İZMİR ROTA KOLEJİ SK TUR 1 0 1   ½ 1 1 ½ ½ 1555 4 1608
23   KANTAR CİHAD CELALEDDİN KARAMAN DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULUBU TUR 0 0 ½ 1 ½ 1 1 0 ½ 1554 3 1356
24   ŞAT ERAY YALOVA BELEDİYE SPOR TUR 1 1 0 0   0 ½ 0 1 1550 3 1727
25   TEMİZEL MEHMET OSMANİYE ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 1 ½ ½ 1 1 0 1514 5  
26   BAKIR BERK EREN ZONGULDAK EREĞLİ ERDEMİR SATRANÇ İHTİSAS TUR 1 ½ 1 ½ 1 ½ 0 ½ 1 1498 4 1482
27   SEYREK DILŞAD DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK TUR 1 ½ 0 0 ½ 0 1 0 1 1491 3  
28   AYVAZ MAHMUTCAN EVREN SAMSUN PİRİ REİS TİCARET MESLEK LİSESİ G. ve S.K. TUR 1   1   0 0 0 1 0 1463 3  
29   ADA YİĞİT SİVAS VARYANT GENÇLİK SATRANÇ SK TUR 0 0 1 0 ½ 0 1 1 0 1436 3  
30   YENİL MÜCAHİT KONYA ERKİN SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 1 0 0 0 ½ 1 1422 4  
31   ÖZTEPE İRFAN ERZURUM SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ TUR ½ ½ 1 1 0 ½ 0 0 1 1366 3  
32   ÇEKÇEOĞLU DENİZ KARAMAN VALİ HAKKI TEKE YİBO GSK TUR 0 0 1 1 0 1 1 0 1 1360 5  
33   GENÇ UĞUR CAN ELAZIĞ SATRANÇ GSK TUR 1 0 0 ½ 1 0 0 0 ½ 1355 2  
34   ŞENER ATA YİĞİT BURDUR ÇELTİKÇİSPOR TUR ½ 0 0 0 1 0 0 ½ ½ 1287 1  
35   DEMİRER EMRE AFYON 27 AĞUSTOS İ.Ö.O. GENÇLİK VE SK TUR 0 0 0 1 1 0 1 0 0 1286 3  
36   KAYPAK CENGİZKAAN DÜZCE AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR TUR 1 0 0 ½ 0 1 1 0 0 1284 3  
37   BAŞPINAR MEHMET KARAMAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 1 1 ½ 0 1 0 1277 3  
38   ÖZKOÇAK FATİH ÇORUM SUNGURLU TEKNİK VE ENDÜTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 0 0 1 1 0 0 ½ 1249 2  
39   IŞıK UMUT BİTLİS 1926 BİTLİS GÜZELDERE SPORCU YETİŞTİRME AKADEMİSİ DERNEĞİ TUR 0 ½ 0 0 0 1 0 ½ 0 1187 1  
40   DEMİRTAŞ MURAT OĞULCAN KOCAELİ İZMİT SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 0 0 0 ½ ½ 0 1177    
41   GÜLER MUHAMMED TALHA DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 0 ½ ½ 0 0 ½ 0 1170    
42   ÖZDEMİR KIVANÇ ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SK TUR 0 1 0 0 0 0 0 0 0 911 1  
 
 
 
 
MASA 8
SIRA UNV. SOYADI, ADI KULÜP ADI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ELO Perf. vic ELO
1   İLKBAHAR NİMET SERAY KARAMAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR   1 1 1 1 1 1 1 1 1910 8  
2   TANDOĞAN BUKET ANKARA GENÇ AKADEMİSYENLER EĞİTİM KÜLTÜR VE ARAŞTIRMA KULÜBÜ TUR 1 1 1 ½ 1   1 1 1 1797 7 1583
3   DEMİRAĞ SELİNA YALOVA BELEDİYE SPOR TUR ½ ½ 1 1 1 ½ 1 1 1 1664 6 1358
4   ÇATAL UKTENUR ORDU GÜLBAHÇESİ EĞİTİM SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 ½ ½ 1 1 1 1 1645 6  
5   YILMAZ FATMA ZÜMRÜT ANKARA ODTÜ SK TUR 1 1 ½ 1 1 1 0 1 ½ 1621 6 1585
6   KESKİN İSRA KARAMAN ÖZEL İDARE SK TUR 1 1 ½ 1 1 ½ 1 1 0 1517 6  
7   ÖZKIDIK ESMA ÇORUM ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 1 0 1 1 1 0 1 1471 7 1205
8   VAROL LARA LİYNA KOCAELİ İZMİT SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 ½ 1 1 1 0 1 0 1471 6 1475
9   BARUTÇU SEMRA ADANA DAHİ GENÇLİK SPOR TUR 1 1 ½ 0 1 1 1 ½ ½ 1470 5  
10   ÖZSOY DAMLA İSTANBUL DOBRUCA SK TUR 1 ½ 1 ½ 0 0   ½ 1 1468 3 1271
11   BULGURCU FEYZA NUR ISPARTA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ 1 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1451 4 1490
12   ÇELİK ADA MUĞLA ORTACA BELEDİYESPOR TUR 1 1 0 0 1 ½ 1 1 1 1429 6  
13   ATAKAN ECE GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK TUR 1 0 1 1 1 0 0 0 ½ 1418 4 1283
14   KARATİKEN SERAY SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 0 1 ½ 0 1 1 1410 5 1256
15   KIZIL ECE KARAMAN DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULUBU TUR 1 ½ 1 0 0 1 ½ ½ 1 1410 4 1350
16   YIĞNAK HAVVA DENİZ DENİZLİ ANAFARTALAR LİSESİ SPOR KULÜBÜ TUR ½ 0 1 1 0 1 0 0 0 1387 3  
17   GÜR TUBA DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK TUR 1 0 1 ½ 1 0 1 1 0 1375 5  
18   ADA ECE SİVAS VARYANT GENÇLİK SATRANÇ SK TUR 1 0 1 1 0 ½ 0 1 1 1374 5  
19   DURU İPEK KAHRAMANMARAŞ D.S.İ SPOR KULUBÜ TUR 1 0 1 1 0 1 ½ 0 0 1373 4 1116
20   BURAN SEHER MANİSA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 ½ 0 ½ 1 1 1 1350 5 1470
21   GÜNTAY ÇİĞSE ZONGULDAK EREĞLİ ERDEMİR SATRANÇ İHTİSAS TUR 1 1 1 ½ 1 1 ½ 0 0 1332 5  
22   ESTİ KÜBRA SELENAY ANTALYA KEPEZ AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 ½ 0 ½ 1   0 1316 3 1401
23   KÖMÜRCÜ ALEYNA İZMİR ROTA KOLEJİ SK TUR 1 0 1 0   1 1 0 1 1310 5 1168
24   KORUOĞLU SİNEM KONYA ERKİN SPOR KULÜBÜ TUR   0 1 1 0 0 ½ 0 1 1278 3  
25   KÖKSAL BAŞAK KIRIKKALE GENÇLİK VE İL SPOR KULÜBÜ KIRIKKALE TUR 0 0 0 1 1 0 1 1 1 1249 5  
26   ALTUNEL MELTEM SİNOP SAĞLIK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ TUR 0 1 0 0 1 1 1 1 1 1238 6  
27   BAYRAKTAR ŞULE DÜZCE BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR ½ 1 0 0 ½ 0 0 1 ½ 1211 2  
28   GÖRGÜLÜ ALEYNA İPEK ELAZIĞ SATRANÇ GSK TUR 1 1 0 ½ 0 0 0 ½ ½ 1199 2  
29   ÖZDEMİR BEYZA ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SK TUR 0 0