fotograf
banner_isbank
banner_tsf
GSB_mavi_-1
2014 Türkiye Kulüpler Şampiyonası
Türkiye Kulüpler Satranç ŞampiyonasıFederasyonumuzun en kapsamlı etkinliklerinden biri olan 2014 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası finali 22 - 29 Haziran 2014 tarihleri arasında Konya’da, Rixos Otel Balo Salonu'nda düzenlenecek.
Final grubu yarışmasına katılmaya hak kazanan kulüpler, takım listelerinde yer alan sporcuları ile yapılmış sözleşmelerini, APS, kayıtlı posta veya kargo ile Federasyona ulaştırır. Takvimde belirtilen tarihten sonra Federasyona ulaştırılan sözleşmeler dikkate alınmaz.
Çevrimiçi Ana Liste bildirimi için sistemin kullanıcı adı ve şifreleri kulüplerin bildirilen e-posta adreslerine gönderilecek. Yapılan açıklamaya göre Kullanıcı adı ve şifrelerini alamayan kulüp ilgililerinin Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine başvuru yapmaları gerekecek.  Ana liste bildirimi için son gün ve tarihin beklenmemesi, olası hata ve eksikliklerin giderilebilmesi için Teknik Kurul tarafından önerildi. Final katılım listesi tescil işleminden sonra kesinleşecek. Listelere yapılacak itirazlar için  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine lütfen mail gönderiniz.FİNAL TAKIMLARI
Kulüp yöneticilerimizin Ana Liste Bildirimi için alacakları Kullanıcı Adı ve Şifre için aşağıdaki bilgileri Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine göndermeleri gerekmektedir.

Kulüp Adı :
Banka :
Hesap No:
Iban No :
Eposta :
Telefon :
Yetkili Adı Soyadı :
Adres :

UYGULAMA YÖNERGESİ


DOĞRUDAN DESTEK


* 2014 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Final yarışmalarına katılacak kulüpler için Federasyon tarafından  gösterilen yerde konaklama yapacak kulüplere 2.500 TL, kendi imkanları ile başka bir konaklama tercihinde bulunan kulüpler için 3.000 TL doğrudan destek  kulübün banka hesabına yatırılacaktır. Kulüpler bildirimlerinde Hesap sahibi (Kulüp Adı), Banka Adı, Şube Kodu, Hesap ve IBAN Numarasını adresine e- posta ile hatasız bildirmek durumundadır. Aksi takdirde doğacak sorunlardan TSF sorumlu olmayacaktır. 

BESLENME

Tüm kulüplerimiz yemek ihtiyaçlarını kendileri karşılayacaklardır. Yemeklerini İdeal Öğrenci Yurtlarında almak isteyen Kulüplerimizin en geç 22 Haziran 2014 pazar gününe kadar taleplerini yurt yetkilisine bildirmeleri gerekmektedir. Yemek Saatleri, fiyat ve iletişim bilgileri için yurt yetkilisi Gülden BAYDAR(Yurt Müdürü) Tel:0332 241 13 00 / 0507 780 82 16

TRANSFER

Yurt merkezinden yarışma alanına gidiş-dönüş için servis hizmeti planlanmış olup sefer saatleri yurt merkezinde ve yarışma salonu duyuru panolarında ilan edilecektir. 

KONAKLAMA BİLGİLERİ

* Konaklamalar 16. Şube İdeal Kız Öğrenci Yurtları 'nda yapılacaktır. Kulüpler Şampiyonası'nda yer alacak her kulübümüzden 10 kişinin 7 gece konaklaması federasyonumuzca karşılanacak olup 10 kişi dışında konaklama yapacak olan katılımcılar için günlük kişibaşı 50-TL yatırılması gerekmektedir. Konaklama yapmak isteyen idarecilerin toplam ücreti aşağıda yer alan banka hesabına yatırıp, dekont ve konaklama formunu Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine ve 312 310 96 20 numaralı faksa 20 Haziran 2014 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. Kulüplerimiz 22 Haziran 2014 Pazar günü giriş yapacak olup, 29 Haziran 2014 Pazar günü Ödül Töreninden sonra çıkış yapabileceklerdir.

KONAKLAMA FORMU

(Federasyonumuzun belirlediği konaklama seçeneğinden yararlanmak isteyen kulüplerimizin 20 Haziran 2014 tarihine kadar Konaklama formunu doldurup Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine göndermeleri gerekmektedir, form göndermeyen kulüplerimizin mağduriyetinden federasyonumuz sorumlu değildir)

10 kişilik bir kafile için 1 Adet 2 Kişilik 2 Adet 4 Kişilik oda tahsis edilecektir.


10 kişilik bir kafile için 2 Adet 2 Kişilik 1 Adet 6 Kişilik oda tahsis edilecektir.banka22014 Türkiye Kulüpler Şampiyonası finalinde kontenjan (10) ve 7 gün üzerinden konaklama yapacak katılımcılar/takımlar ücretlerini aşağıda belirtilen banka hesabına yatırmalıdırlar.Dekontun açıklamasına (Kulübün Adı veya Katılımcı Adı, Kulüpler Şmp ...kişi konaklama bedeli) mutlaka yazılmalıdır.İdareciler/Kafile Başkanları istendiği taktirde banka dekontunu ibraz edeceklerdir.

Banka Detayları:

Türkiye İş Bankası 
Ankara Şubesi 4200Şube Kodu
TSF Lisans Hesabı: 593 08 38

 

 
 
 
Turkish Chess Federation © 2014